Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Epekövem van 2db 1cm sajnos...

Ferbár Gábor kérdése:

Epekövem van 2db 1cm sajnos nincs tb de sürgősen kéne műteni a tb-nél hány hónapot kéne befizetnem hogy ne nekem keljen fizetnem a műtétet ami tudtommal 200. 000 huf lenne?

Figyelt kérdés

2012. dec. 31. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Az egész elmaradást, de kérhetsz részlet fizetést. Nekem 5 éve volt 180 ezer a műtét (akkor mindenről adtak papírt, hogyha nem lenne TB-d, akkor mennyibe kerülne)
2012. dec. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Nemtom, de mennyi lenne egy sima lágyéksérv műtét nekem az van, nekem sincs tbm?
2012. dec. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, megszabadulhatsz a műtéttől. 3-4 naponta reszelj le 6-7 db. fekete retket /filléres dolog!/, nyomd ki a levét és tedd a hűtőbe egy csavaros üvegbe /büdös!/ Ebből a léből igyál minden reggel éhgyomorra legalább egy decit és utána egy óra hosszáig ne egyél semmit! /hadd dolgozzon!/ Egyhónapos a kúra, de rendszeresen minde nap meg kell inni az 1-1,5 decit. Engem előjegyeztek műtétre, majd a műtét előtt egyetlen szem epekövet sem találtak. A doktornőnek leesett az álla!
2012. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aki lepontozott, nyilván ragaszkodik a műtéthez ahelyett, hogy kipróbálna egy bevált természetes epekőoldó módszert. Igaza is van:irány a kórház, a teli zseb, a rizikó és utána a keserves diéta! Arról már nem is beszélve, hogy a férfianál sokkal veszélyesebb az epekő műtét, mint a nőknél.
2012. dec. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gábor! A retket nyersen kell lereszelni!!! Majd kinyomni a levét és beletenni egy csavaros dunsztos üvegbe, majd a hűtő egyik alsó polcára. Ebből kell iszogatmi éhgyomorra naponta 1 - 1,5 decit. A kúra tartama kb. egy hónap. Legalább egy órűig semmit nem szabad enni, inni, hogy kifejthesse áldásos hatását az epében, ahol a köveke nagy valószínűséggel feloldja. Nálam ez történt. Az ital meglehetősen büdös /erős lábszagú/,de befogott orral is el lehet kortyolgatni. Ennél rosszabb italok/ételek is vannak. Menj a kúra után vizsgálatra és ird meg az eredményt. Egyetlen napot sem szabad kihagyni!
2012. dec. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Menj a kúra után vizsgálatra és ird meg az eredményt."


A vizsgálathoz nem kell TB? Kétlem....

2013. jan. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vajon a 2-est miért kellett lepontozni?
2013. jan. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!