Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kisvárdán végeznek lézeres...

Kisvárdán végeznek lézeres körömműtétet?

Figyelt kérdés
Volt már valaki? Tapasztalatok? Mennyibe kerül? (tb nélkül)
2013. jan. 1. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


én annyit tudok neked mondani, hogy amikor a húgomnak kellett kivágni a körmét a nagylábujjáról, mert csúnyán benőtt, akkor Nyíregyházára vitték anyukámék egy magánklinikára, de nem volt drága, csak ott csináltak ilyet.


Azóta már lehet, hogy itt is van, de én nem tudom, az az igazság.

Magánvélemény: Biztos, hogy nem csináltatnám Kisvárdán...itt lakok, tudom. Abból kiindulva, hogy milyen ellátást kaptam a balesetem után, inkább Nyíregyháza.

2013. jan. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a segítséged. Nem tudnád megmondani, hogy kb mennyi volt az a nem drága? Nekem is a nagylábujjamon nől be rendszeresen, azért szeretném lézeres műtéttel véglegesen megcsinálni, mert a kivágás semmit nem ér. Már sokadszor nől most visszafele, párhavonta.

És kellett kérni időpontot, vagy amikor vitték, akkor rögtön el is végezték? Vissza kellett menni ellenőrzésre? Ha igen, mennyi idő után?

2013. jan. 1. 18:58
 3/3 M T válasza:

Kivágás, érzéstelenítővel, kötözéssel, VIZSGÁLATTAL! :D 3000 Ft TB-vel. Igaz Borsodban.

Szerintem szedesd le egészben, aztán nézd meg. Egyébként lehet nagyon lenyírod a széleit...

2013. jan. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!