Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A párom 4 napja panaszkodik...

Zoleeb kérdése:

A párom 4 napja panaszkodik gyomorszáj fájdalomra. Evett egy lángos, amit túl olajosnak talált, azóta érzi a fájdalmat. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Egészen biztos,hogy nem a lángostól van,mindenképpen menjen orvoshoz mert lehet egy kezdődő betegség jele is.
2013. jan. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy a lángost ki készítette, hol ette a párod. Ha otthoni készítés volt, akkor valóban lehet más oka is, ha pedig valami sütödében, előfordulhat, hogy túl öreg volt már az olaj, amiben sütötték, stb. stb. valami gyógyszer rá, + citromos langyos tea, ami gyomor-nyugtató segíthet.
2013. jan. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És a bal oldala nem fáj? Mert én is jártam egyszer így, túl olajos gyrost ettem és elkezdett fájni a gyomrom majd a bal oldalam is és pár napra rá kórházba kerültem hasnyálmirigy gyulladással. Azt mondták ezt kiválthatja valamilyen túl olajos kaja, vagy akár az undor is. Érdemes lenne elmennie dokihoz már egy egyszerű vérvétel is sokat megmond. Valószínűleg rengeteg a gyomorsava is és ha nincs komoly baj akkor is kell valami savcsökkentő.
2013. jan. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 4 nap alatt nem jutott eszetekbe bevenni nospát - algopyrinnel és szódabikarbónát (késhegynyi) hidegvízbe keverni?
2013. jan. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
otthoni készítésű volt a lángos.köszönöm mindenkinek a gyors reagálást.
2013. jan. 2. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!