Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A legjobb gyógyszer köhögés...

A legjobb gyógyszer köhögés és torok bajok ellen? Neocitran, coldrex stb?

Figyelt kérdés

2013. jan. 4. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Mézes tea, vagy vöröshagyma. Többet ér minden gyógyszernél.
2013. jan. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
4napja nem alszom,kell a gyogyszer a kohoges ellen!
2013. jan. 4. 09:23
 3/7 anonim ***** válasza:
A háziorvosod majd ír valami jó köhögéscsillapítót, ha elmész hozzá. Ezek a vény nélkül kapható szarok nem sokat érnek, köhögésre legalábbis.
2013. jan. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

orvos!


én ma megyek délután


minden szart összeittam már rá, de csak köhögök, éjjel nem alszom. tök elegem van

2013. jan. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Izlandi zúzmóból főzött tea. Betyár keserű, de tényleg hat.
2013. jan. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, voltam orvosnál, suspensio terpini-t írt fel, az tényleg szokott segíteni, de egyébként is ma már kevesebbet köhögtem, de nem bánom, hogy elmentem
2013. jan. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 domimama válasza:
Nekem a Prospan szirup vált be. Ez borostyánlevél kivonat. Igaz elég drága, 1800,-Ft egy üveggel, ami egy kúra, 4-5 napig kell szedni. Korábban, a náthám után egy hónapig is eltartott a köhögős időszakom, mindenfélét kipróbáltam, sokat szenvedtem éjjel-nappal. De ezzel a a köptetővel pár nap alatt teljesen felszakadt. Drága, de szerintem megéri.
2016. jan. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!