Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szeretnék magamnak köldök...

Szeretnék magamnak köldök pc-t, de igazából félek a tűtő kicsit:$ Van egy ismerőöm, neki van. és kérdeztem tőle h neki fájt-e. Aztmondta h igen meg h kemény a bőre és neki első szúrásra nem ment át a tű. Ti hogy vagytok vele? Fáj a szúrás? :D

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 02:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Hű, ismerősöd sztorija durva! Én 8 évvel ezelőtt csináltattam, nem éreztem semmit. Lefújják érzéstelenítővel a helyét, összecsípik a bőrt, szúrnak, és kész is. Valamivel borogatni kellett utána, sajnos nem emlékszem, mivel, biztos elmondják majd + jódozni. Nekem aránylag gyorsan be is gyógyult, de az első év körül még néha be-begyulladt, talán túl hamar cseréltem ki másikra, olyankor visszatettem az eredetit, borogattam, és pár nap múlva jobb is lett. Azóta nincs vele semmi gond.

Arról még nem hallottam, hogy a szúrás okozott volna problémát, viszont tudok pár olyanról, akiknek utána annyira begyulladt, hogy ki kellett venniük. Ez nem tudom, min múlhat, de talán ha gondosan betartasz minden utasítást, kisebb rá az esély. Arra emlékszem még, hogy közvetlen napfénynek nem volt szabad kitenni pár napig/hétig?, szóval jobb is, hogy most csináltatod, amikor vége a strandszezonnak :)

2009. aug. 27. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem van 3.Az egyik a köldökömben.Na attól levert a víz pedig bírom a fájdalmat.Kicsit leesett a vérnyomásom lefehéredtem.Leültem ittam egy kis vizet és jobb lett.Ha nagyon félsz,akkor menj olyan helyre ahol lehet kérni érzéstelenítést.Viszont arra tényleg vigyázz,hogy ne kerüljön a lyukba semmi.Nekem is begyulladt,betadinoztam és lehúzódott.Azóta nincs vele baj.
2011. jan. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!