Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi az az endokrinológia?...

Mi az az endokrinológia? Miből áll egy ilyen vizsgálat?

Figyelt kérdés

Már kerestem neten,valahol vérvizsgálatot írnak,valahol meg UH-t.A pajzsmirigyemmel küldött el UH-ra az iskolai védőnő,ennek az eredményeit elvittem neki és azt mondta,hogy endokrinológiára kell mennem,akkor azt hiszem vérvizsgálatot mondott de nem pontosan emlékszek.

Holnap lesz a vizsgálat,azt se tudom mire számítsak,nem tudom mit csinálnak velem. :(((

Miből áll egy ilyen vizsgálat? :((((

15/L



2013. jan. 7. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Előzetesen vért vesznek, megvizsgálják, aztán a néni/bácsi megnézi a leleted. Megvizsgál (magasság- és testsúly- és vérnyomásmérés, pulzusszámlálás, majd megmondja, mi bajod. Amikor én voltam, csak gyógyszert írtak föl, meg egyszer el kellett mennem UH-ra. Ne aggódj, semmi fájdalmasat nem fog veled csinálni! :)
2013. jan. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Eleve nagyon félek az orvosi vizsgálatoktól,mert félek az eredményektől.

Köszönöm a választ!Valamennyire megnyugtatott! :)

2013. jan. 7. 20:09
 3/6 A kérdező kommentje:
Az UH az nyaki ultrahang volt?
2013. jan. 7. 20:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, engem az érdekelne, hogy ha hormonproblémákkal megy valaki akkor is csak ezeket vizsgálják? Üdv!
2013. jan. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Endokrinológiára mindenki hormonproblémával, vagy annak gyanújával megy, mivel az endokrinológus hormonokkal foglalkozik.

Igen, vért vesznek, és megnézik belőle a dolgokat. Nagyjából ennyi...

2013. jan. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vért vettek meg megnézte a doki a pajzsmirigyemet.Volt még egy két érdekes vizsgálat,követnem kellett a szememmel a kezét,meg megnézte a tenyeremet...kiderült,hogy a védőnőnk a gégémre hitte azt,hogy a pajzsmirigyem.
2013. jan. 14. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!