Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha el szeretnék menni a...

Ha el szeretnék menni a Honvéd kórházba megröntgeneztetni a lábam, akkor kell beutaló?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2013. jan. 8. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te nem kérheted hogy röntgenezzék meg ahhoz kell egy orvos akinek elmondod a panaszod és ő ír beutalót ha indokolt.
2013. jan. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen
2013. jan. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudom. Úgy kérdezem akkor, hogy beutaló nélkül foglalkozik ott velem valamelyik orvos? Vagy kell mindenképp először a háziorvossal íratnom egy beutalót?
2013. jan. 8. 19:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Az ötletednek oka van! Baleset ért? Menj be az ügyeletre mond el mi a baj, ha legkisebb oka lehet rögtön a röntgenre küldenek.
2013. jan. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Két hete nagyon fáj a lábam a csípőmnél. Meg szeretném röntgeneztetni, hogy porckopás... meszesedés... Vagy mi a baj. De remélem semmi, mert 20 éves vagyok, szóval nem kéne még ilyen problémáimnak lenni.


Háziorvosnál nem voltam vele és meg szeretném háziorvosi látogatás nélkül oldani valahogy ezt a dolgot. Mert a tanulmányaim miatt nem otthon élek, ahol a háziorvosom van. 100 km-re vagyok tőle...

2013. jan. 8. 19:56
 6/11 anonim ***** válasza:
én a helyedben nem a honvédba mennék. de ha mindenképp oda akarsz menni akkor az sbo-n megvizsgál az ügyeletes orvos és kiír RTG-re.
2013. jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Egy ismerősöm mondta, hogy oda menjek.... De nem ragaszkodom hozzá.

Melyik kórházat ajánljátok??

2013. jan. 8. 21:05
 8/11 anonim ***** válasza:
uzsoki, bajcsi. bármelyik csak ne a honvéd, a jános, a merényi, dél-pesti mert ezek a legrosszabbak. félrekezelik a betegeket.
2013. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen a segítséget! :)
2013. jan. 8. 21:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Röntgenvizsgálathoz kell beutaló. Ez beszerezheted a háziorvostól vagy a sürgősségi osztály elküld vizsgálatra, de ha azzal mész be a sürgősségire, hogy 2 hete fáj a lábad, akkor úgy fognak onnan kidobni, mint macskát sz*rni. A sürgősségi osztály, ahogyan a neve is mutatja sürgősségi, a háziorvosi rendelésen kívüli esetek ellátására szolgál.
2013. jan. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!