Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van itt olyan akit műtöttek...

Van itt olyan akit műtöttek köldöksérv vagy hasfali sérvvel?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam lehet helyi érzéstelenítésben kérni vagy gerincbe érzéstelenítve. Valakit műtöttek így? Írjátok le légyszi milyen volrt utána meddig nem lehet emelni? Félek nagyon az altatástól. 2 szülés után nagyon kijött :(

2013. jan. 15. 21:43
 1/3 anonim válasza:
Engem hétfőn műtöttek köldöksérvvel. A doki azt mondta, hogy gerincbe kért érzéstelenítést nem lehet kérni hozzá.Azt csak lágyéksérvnél használják, tehát mindenképpen sima altatás lesz. 6 hétig nem szabad nehéz fizikai munkát végezni!
2013. jan. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Azt még megkérdezhetem hogy mekkora a hegnek a helye és hogy igaz az hogy eltüntetik a köldököd? Mennyire kibírható a mozgás meg a minden napi teendő?
2013. jan. 17. 13:16
 3/3 anonim válasza:
engem 2 évesen műtöttek tehát a fájdalom és mozgás témában nem tudok válaszolni de a hegben igen: nekem úgy néz ki hogy egy x formában van a varrat a köldökömben, tehát nem tűnt el és annyira nem csúnya.
2013. jan. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!