Kitti malik kérdése:

Segítene valaki?

Figyelt kérdés
sziasztok. azt mondták hogy nagyon ferde a gerincem ezért gerincfűzőt kellesz használnom.:'( nagyon szomorú vagyok 1 teljes napot sírtam. ha valaki tudja hogy mi ez vagy látszik e vagy valami segítsetek lécci. 15 éves lány vagyok. :'(

2013. jan. 21. 17:09
 1/6 poiu ***** válasza:
Ha ez most jelentkezett - jóval az első menstruációd után, akkor jó esélyed van arra, hogy javuljon, akár teljesen elmúljon. Ehhez sajnos kell a fűző és a gyógytorna. A ferdeség mértékétől és a javulás ütemétől függ, hogy mennyi ideig lesz a fűzőre szükséged. Kitartás, fűző és rengeteg sport.
2013. jan. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem lesz ciki én attól félek. ? nagyon félek.
2013. jan. 21. 18:45
 3/6 A kérdező kommentje:
amúgy köszönöm egy kicsit megnyugodtam :)
2013. jan. 21. 18:46
 4/6 anonim válasza:
Szerintem akár látszik vagy sem, vagy megtudják, hogy viseli ezt a gyógyászati eszközt még mindíg jobb mintha 10-20 év múlva műteni kellene a gerincét! Ha esetleg attól tart, hogy emiatt gúnyolni fogják gondoljon arra: még mindíg jobb hülyék között gyógyulni, mint szépek között megbetegedni!
2013. jan. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm ez igaz. :)
2013. jan. 22. 13:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne sírj! Te még időben vagy! Neked még javítható! Bárcsak én is segítséget kaptam volna. Sírni nekem kell. Nekem már ebből nincs vissza. Hiába a csinosság, tele gátlással, sőt fájdalommal. Inkább örülj, hogy segítenek rajtad
2015. aug. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!