Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Csuklón lévő ganglion kérdés....

Csuklón lévő ganglion kérdés. Mik a vélemények? A többi lent

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,kb 1 éve van ganglionom,és mostanra elég kényelmetlen lett.Sokszor nagyon fáj,alig tudom hajlítani a kezemet,és testnevelés óórán is zavar a különféle gyakorlatokban.Nemvagyok egy "nyámnyila" típus,ezért eddig nem fordultam orvoshoz,de mint mondtam,mostanra már elég zavaró lett ez a jelenség.Az érdekelne,hogy a műtét mennyi,milyen kellemetlenségekkel jár,fáj e? Valamint a kiszúrásos megoldásról is ugyan ez érdekelne:)

2013. jan. 22. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Évekkel ezelőtt gimnazista koromban műtöttek. Nekem is a csuklómon volt. Helyi érzéstelenítésben műtőben csinálták. Nekem nem fájt. Később sem volt kellemetlen. Én nem bántam, hogy egy ideig tesiből volt felmentésem.
2013. jan. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A kiszúrásos megoldás elvileg nem jó, kiújul :)

Nekem néhány hónapja van, és 2 nap múlva műtik :)

Már nagyon kellemetlen és fáj is, sokat vártam a műtétre.

Műtét után leírom hogy milyen volt, ha visszajelzel.

2013. jan. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,várnám az "élménybeszámolót":)
2013. febr. 9. 11:30
 4/5 Yingtáó ***** válasza:
Sziasztok megírnátok, hogy ki műtött és melyik kórházban, mert mi ép orvost keresünk.
2013. szept. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Második vagyok, tudom, régi kérdés, de hátha még valakinek hasznára válhat.

A műtét kb 30 perces volt, engem pl altattak és este már haza is engedtek. A heg nagyon fájt, meg a kis kiálló cső a csuklómból néha zavart, de ez hamar kikerült.

Összességében nálam a műtéti megoldás bevállt, mert 2 év alatt (még) nem jött vissza, néha fáj, ha megerőltetem ill. nem tudok fekvőtámaszozni, de szerintem ezek természetesek :)

(Debrecen, Kenézy)


Kérdező, veled miújság?

2015. okt. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!