Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Varratok kiszedése hogyan folyik?

Varratok kiszedése hogyan folyik?

Figyelt kérdés
Hétfőn megyek dokihoz hogy kivegye, de félek hogy fájni fog
2013. jan. 24. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fáj, alig lehet érezni valamit. Ha a varrást túlélted, ezt is túl fogod.
2013. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hol vannak a varratok?
2013. jan. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
fejem oldalán
2013. jan. 24. 21:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Az semmi. Megfogja csipesszel, elvágja és kihúzza. Mire megijednél már mész is hazafelé.
2013. jan. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 19 öltéssel varrták össze a kezem. Azokat mire kibogarászta nekem bevallom picit kellemetlen érzés volt. Főleg, amikor jobban meghúzta a varratot. Ráadásként hagyott benne egy kis meglepit, amit otthon magamnak operálhattam ki :D

Egyébként nem fáj hanem, mint mondtam néha kellemetlen tud lenni. A mellkasomban is volt. Ott csak két öltéses kis sebek. Azok viszont egyáltalán nem fájtak. Szóval szerintem függ attól, hogy mennyire gyógyult már be. Mekkora felületen és hol van, mennyi ideig tart és, hogy milyen a doki. A fejbőrön szerintem nem fog fájni.

A lényeg ne stresszeld túl magad, nem fogsz belehalni. :)

2013. jan. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!