Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mért nem lehet egy korházba...

Mért nem lehet egy korházba piercingel befeküdni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Fertőzésveszély miatt.
2013. jan. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Be lehet. Én is voltam. Csak ha műtét van, akkor ki kell venni.
2013. jan. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és azt megengedik h csak mütétre vegyem ki? mert nekem azt mondták h nem feküdhetek be pc-vel..
2013. jan. 27. 11:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Én a műtét reggelén vettem csak ki és utána vissza is tettem még aznap. Persze kórháza válogatja...
2013. jan. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én is ugy fogom csinálni csak az baj hogy nekem most szurták a köldököm és még nem vehetném ki :s
2013. jan. 27. 13:23
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyszer velem is ki akarták vetetni kórházban. Hozzátenném surface piercingem és microdermalom is van. Nagy nehezen elmagyaráztam, hogy ezek jobban "hozzámnőttek" annál, hogy csak úgy ki lehessen venni... különben is hasmenéses fertőzéssel voltam bent, nem akartam volna csak emiatt kivágatni a microdermalt. Ha műtét lett volna, akkor is csak úgy mentem volna bele a piercing kivételébe, ha a műtéti területen van, amúgy nem értem miért ne maradhatna. :S


Erőszakkal úgysem fogják kivenni, be lehet feküdni így is. Műtétkor lehet gáz.

2013. jan. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
megértem én se vettem volna ki a helyedbe ... nekem csak mandula mütét lesz és altatnak az orrombol mindenképpen ki szedem de a köldököm .. ugy nem altatnak h bent van köldökömben a pc??
2013. jan. 27. 13:38
 8/11 anonim ***** válasza:

Biztos kórháza válogatja.

Mi nem vetetjük ki, csak ha ajak, nyelv stb ami akadályozza az inubálást, altatást, esetleg kitépődik. Elég leragasztani pl a fulbevalot, egyéb piercinget (alaposan nehogy beleakadjon valamibe). Ugyan így a gyűrűvel, elég körbetagasztani. Persze amit ki lehet venni azt ajánlatos.

2013. jan. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
akkor az lesz h leragasztom... köszönöm szépen a tanácsokat:)
2013. jan. 27. 17:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha altatnak azért kell kiszedni, ha esetleg megállna a szíved és újra kellene éleszteni, ne égjen meg a bőröd a fém ékszerek környékén.
2013. jan. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!