Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dobhártya korrekciós műtétről...

Dobhártya korrekciós műtétről érdeklődök?

Figyelt kérdés
Dobhártyán levő lyukat varrtak már, be? Ha valakinek volt már ilyen műtéte, kérem írjon, mert nekem is el kellene végeztetni, de nem tudom mi is ez valójában? Minden érdekel ebben a témában, lábadozás, kórházban fekvés, fájdalom és maga a műtét? Mennyit adtatok az orvosnak, és ugye ingyenes amúgy?
2009. szept. 2. 11:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha valakit Pécsett műtöttek, kérem írjon.
2009. szept. 2. 11:35
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly áprilisban lyukadt ki a dobhártyám, de annyira hogy azt mondták ha az 1 hetes kontroll után is az lesz ami akkor plasztikai műtét kell... persze én, mint egészségügyben tanuló nem mentem vissza azóta se a kontrollra szóval ennek már úgy másfél éve. Úgy hoztam helyre a fülemet, hogy vigyáztam hogy víz ne kerüljön bele valamint bioptron lámpázatam napi 4x20 percet kb. egy hónapig. Jelenleg nincs semmi baj a fülemmel, meg azóta sem volt, huzatra érzékeny és ennyi.Szóval a lámpa jó rá, hegmentesen összehúzza a szöveteket!!, mert ha heget hagyna az halláskárosodással járna. Amúgy nekem anno az orvos így mondta: a nyakból kivesznek egy izombőnyét, amivel pótolják a dobhártyát.Amúgy én is Pécs közeli vagyok.
2009. szept. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. szept. 15. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!