Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem bírom kiszedni a varratot,...

Nem bírom kiszedni a varratot, ötletek?

Figyelt kérdés

Olyan helyen van a varrat ahol egy kézzel érem csak el, így viszont nem bírom húzni is és elvágni egyszerre... szerintetek hogy lehetne megoldani ezt? Segítséget nem tudok kérni.

Olyan varrat hogy bőr alatt van, kint csak a csomózott vég látszik.


2013. jan. 29. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1. ha te vagy a kezelőorvos, akkor az szar ügy.

2. Ha a beteg, akkor nem a te dolgod kiszedni.Majd az orvos megoldja. Kivéve, ha az első pont van érvényben.

2013. jan. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem tudok visszamenni az orvoshoz, nincs rá időm. Mikor varrták akkor 2 órát kellett várnom hogy sorra kerüljek, mikor vissza kellett volna mennem vártam 1 órát de utána már mennem kellett dolgozni. Nem jutok be...
2013. jan. 29. 11:42
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát az nem jó... akkor kínlódj csak. De aztán a következő kérdés ne az legyen, hogy: kiszedtem a varratokat, de kiszakadt a sebem, mit csináljak?
2013. jan. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja, csak szólok, az orvosnak van olyan jogköre, hogy adjon igazolást, hogy ott hédereltél, és nem a hasad süttetted a bahamákon.
2013. jan. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kinek jut eszébe egyáltalán ilyen baromság? Én orvos vagyok, de mégsem szedegetném a saját varrataimat.
2013. jan. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha egyedül nem megy és segítséget nem tudsz kérni, akkor mégiscsak vissza kéne menni az orvoshoz.

Esetleg kopogj be, hogy csak egy varratszedés, hívjanak be előbb. Hanem bunkók, behívnak.

2013. jan. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam már beszólni, de annyit mondanak, hogy "más is kibírja várni a sorát"... engem nem enged el a főnököm, szóval nem igazán tudom mit tehetnék.
2013. jan. 30. 10:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát, akkor így jártál...
2013. jan. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor elég bunkók... Biztos nincs egy ügyes kezű ismerősöd?
2013. jan. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A húgom már akkor rosszul van ha ránéz, az anyám nem mer hozzáérni, más meg nincs. Próbálkozok még magamnak kiszedni valahogy de lehetetlennek tűnik egy kézzel.

Szerintetek lesz abból baj ha benne marad kb. nyárig? Akkor leszek szabin leghamarabb.

2013. jan. 30. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!