Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyógyír XI. Bőr- és nemibeteg...

Gyógyír XI. Bőr- és nemibeteg gondozójáról (1114 Budapest, Ulászló u.1. ) tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Jövő héten megyek rendelésre és kicsit izgulok, hogy mire számítsak, milyenek az orvosok és az ellátás minősége? Aki már járt ezen a szakrendelésen, kérem ossza meg a tapasztalatát, köszönöm!

#szakrendelés #bőr- és nemibeteg gondozó #Gyógyír XI. #Újbuda Egészségközpont #egészségügyi szolgáltató
2013. febr. 8. 16:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Az orvosok velem mindig aranyosak, meg kedvesek szoktak lenni. Én 1x mentem még el ekcémás panaszok miatt, arra kaptam egy krémet és kb 1 hét alatt már nyoma sem volt az ekcémámnak :) Múltkor mentem pattanások miatt, arra mondtak nekem néhány krémet, hogy próbáljam ki, azóta a bőröm téyleg szebb lett, de mivel még így is van 1 kis problémám az arcomat illetően (konkrétan a homlokon közepe ilyen pirosas színű és viszket) ezért holnap megyek vissza, és újabban elpanaszolom a gondjaimat. Velem mindig normálisak voltak, elmondták, hogy mit kell tennem, hogy kiküszöböljem az adott problémát, és már mehettem is utamra. Ha kell, akkor kapsz egy papírkát, hogy visszarendelnek, meg minden, hogyha szükséges, de tőlem még eleinte meg is kérdezték, hogy jó-e az adott időpont és mondtam, hogy csak később érek rá, és kb bemondták, hogy "Jó, akkor ha sok dolgod van, gyere délután 3-tól és ha itt vagy, csak kopogj be" Tehát elég rugalmasak is, mert akkor is az volt, hogy beestem valamikor fél 5-re bekopogtam, és mondták, hogy benn van 1 páciens, de utána én megyek.

1 a lényeg, szerintem nem kell izgulnod, csak légy illedelmes és minden simán fog menni :)

2013. jún. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!