Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Idegen városban mehetek...

Idegen városban mehetek szakrendelésre?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Kollégista vagyok. Az itteni lakcímem nem szerepel a lakcímkártyámon, csak az otthoni. Más megyében lakom.


Van itt háziorvos, akihez el tudok menni beutalót kérni, de azt nem tudom, hogy be tud-e engem szakrendelésre utalni, hogy mehetek-e oda. (A magánrendelést sajnos nem tudom megfizetni.)


Valaki volt már hasonló helyzetben? Hogy mennek ezek a dolgok? Köszi előre is.


Egyébként nagykorú vagyok, 18 elmúltam.


Még régebben néztem az ideiglenes lakcím igazolás igénylést, akkor nagyon sokat, több hónapot kellett volna várni az önkormányzati sorszámra. Most nincs ennyi időm, annál sürgősebb lenne orvoshoz mennem.



2013. febr. 14. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Beutaló úgyis kell, aztán ott a doki majd megmondja.
2013. febr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, hogy hátha valaki tudja.
2013. febr. 14. 19:53
 3/3 anonim válasza:
Már lehet, hogy kaptál választ, de anno én csak odamentem a rendelésre, elmondtam a dokinak, hogy ez a helyzet, és ellátott. A TB-t fizeted, vagyis az iskola, a diákodon rajta van, hogy hova jársz, ha esetleg bele kötnének. de nem fognak.
2013. ápr. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!