Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kineziológiai tapaszt használh...

Kineziológiai tapaszt használhatok ínhüvelygyulladásra?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan fáj a jobb kezem.Lassan már mozgatni is alig tudom.Voltam már orvosnál azt mondták ínhüvelygyulladás és hogy meg van terhelve.Láttam már sok helyen ilyen tapaszt és gondoltam kipróbálnám de előtte megkérdezem,hogy ilyen problémára érdemes-e ilyen tapaszt tenni.

Fontos lenne,hogy használhatóvá tegyem a kezem testnevelés érettségi miatt.

Aki esetleg már használt ilyet elmondhatná a tapasztalatait vagy aki már hallott róla :) köszönöm előre



2013. febr. 16. 18:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Most találtam a kérdésre, hátha másnak is hasznos lesz. Elhúzódó ínhüvely gyulladásra gyógytornászt ajánlok, olyat, aki manuál terápiát is végez. Ennek megfelelő kiegészítője a tape, viszont első alkalmakkor szakember rakja fel, aztán eltanulhatod tőle te is. :)
2022. nov. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!