Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Debrecenben szorongással...

Debrecenben szorongással foglalkozó pszichológus/pszichiáter? Többi lenn.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég olvasgattam a neten és kitöltöttem pár tesztet (megbízható, hivatalos oldalakon) amelyek szerint orvoshoz kellene fordulnom, szorongás miatt.

A kérdésem a következő: Debrecenben van olyan pszichológus/pszichiáter aki szorongással foglalkozik és a TB fizeti? (Magánpraxisban dolgozóhoz nem fordulhatok, nincs önálló keresetem és a családom elítéli azokat akik pszichológushoz járnak... tudom, hogy ez nem jó, de ilyenek. Szeretném titokban tartani, hogy hová járok)

Háziorvoshoz nem fordulhatok, mert jóban van a szüleimmel, 100% hogy elmondaná nekik.

És egyáltalán, hogy működik ez? Kivizsgálásra kell mennem, vagy beutaló kell vagy hogy?

Segítség!

23/F


2013. febr. 20. 11:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Beutaló kell.
2020. szept. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!