Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Alkalmazható tovább is anélkül...

Alkalmazható tovább is anélkül, hogy baj lenne?

Figyelt kérdés

Az első nap vagy 6-7-szer fúlytam bele, de azóta csak este plus reggel, ha nagyon muszály és nem kapok levegt. Egész nap bírja az orrom, de ugye este muszáj, mert aludni kell. Max 5 napig írja, hogy alkalmazható. Ez az 5. nap. Akkor estétől hagyjam abba? Vagy ez így nem káros? Náthás vagyok és muszáj volt alkalmaznom, bár talán most már hanyagolni tudom. Rinospray Plus-t használok.

Köszönöm a válaszokat! :)



2013. febr. 26. 07:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne sokszor fújj be, mert rászoksz.
2013. febr. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért nem szabad sokáig használni az orrcseppeket, mert nyálkahártya duzzanat alakul ki és ezzel nem fogsz tudni semmit csinálni. De,ha ritkán használod (pl.csak este),akkor a kis adag miatt ez az idő kitolódik.Én is szoktam használni tovább(akár 8-10 napig is),de csak naponta 1-2x ha nagyon muszáj.
2013. febr. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Válthatsz tengeri sós sprére, vagy orrkenőcsre.
2013. febr. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!