Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet hogy vakbelem van?...

Lehet hogy vakbelem van? Valakinek voltak már ugyanilyen tünetei?

Figyelt kérdés
Régebben kb pár hónapja 1 napon este elkezdett fájni a hasam, ott ahol a vakbelem volt, de eléggé görcsöltem. Vettem be nospát, reggelre kutya bajom nem volt. Most megint előjött, ugyebár nem 1.-jére, de most egymás után 2 napig, első napon megint csak este kezdett fájni, aztán vmennyire enyhült, reggelre még fájdogált kicsit de már nem aztán. Utána való napokon egészen máig (kb 3 nap) elég rossz a közérzetem, van egy pici hányinger is, de lehet csak bebeszélem magamnak, már én sem értem/tudom... Egyébként holnap megyek orvoshoz, de hallottam már sok olyan esetről hogy az orvosok nem diagnosztizálták mégis volt neki, aztán meg a végén perforálódott.. meghalni még nem szeretnék de azért műtétre se menni ha nem kell..
2013. febr. 26. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem jött meg a menstruációd?
2013. febr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem.. az már kb 1-2 éve megvan de az teljesen más és előre tudom mikor jön meg, ez csak a jobboldalon fáj. Amúgy nincs lázam, ezt kifelejtettem
2013. febr. 26. 22:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Hello

Lázam nekem sem volt az első pár alkalommal.

Csak amikor már perforálódott.

2 évig húztam.

2013. febr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van vakbele, így előfordulhat.
2013. febr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tegnap megjött.. lehetett attól?
2013. febr. 28. 16:45
 6/7 anonim válasza:
Persze, nyugodj meg! Teljesen valószínű hogy attól volt! Nekem most "nyűglődik", mert már úgy látom megakar jönni.. Ilyenkor érdekes fájások lehetnek a hasban..:)
2013. ápr. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első voltam, na ugye... :D Valószínűleg a petefészked érezted, én is szoktam.
2013. ápr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!