Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Olcso hashajtot tudtok mondani?

Olcso hashajtot tudtok mondani?

Figyelt kérdés

nem szekletlazitot szeretnek, hanem hsshajtot amivel jol ki tudom pucolni a beleim

a gyomrom kb acelbol van, ehetek ossze vissza mindent semmi nem hajt meg. most verseny.miatt muszaj fogynom ezert ki szeretnem.tisztitani magam, az is minusz par kilo.

ricinus olajat mar kiprobaltam, de borzalmas ize van.

tudtok max 1000 ft koruli jo hashajtot, ami hatna?



2013. febr. 28. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:

rám sem hatott soha semmi, de most vettem Darmpflege tablettákat és az bevált (szerintem drogériában is lehet kapni), ez olyan 1700 körül van

próbáld ki esetleg a Hunyadi vagy Ferenc József gyógyvizeket, az se utolsó és mindössze pár száz forint

a ricinusolajból nekem 30got minimum meg kellett innom ahhoz, hogy hasson, de azt nem kívánom senkinek!!

2013. márc. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!