Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valaki valami tanács?

Valaki valami tanács?

Figyelt kérdés
15.éves vagyok.. és lány.. és sajnos nagyon izzadok.. nem vagyok büdös.. de izzadok..:/ és ez nagyon rossz hatással van az önértékelésemre.. nem tudok egy felsőt felvenni hogy ne izzadnék bele.. ezért mindig ráveszek valami kis kabátkát és úgy járkálok.. de már ezt nem lehet bírni... már mindent ki próbáltam estén ként szappan használtam már mindenféle izzadásgátlót. hintőport mindent .:// Valaki kérem segítsen mit tudok magammal kezdeni..Ui.: Tudom, hogy elég ciki de kérlek ne nevessetek ki ..
2013. febr. 28. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:

itt nem fog senki kinevetni...

szörtelenítesz?

2013. febr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Várj még néhány évet és valószínűleg be fog állni, mivel a tinédzser kori hormonális változások okozhatnak ilyen tüneteket. Ha befejeződik a nemi érésed és utána is fennáll a probléma, akkor érdemes hormonvizsgálatokat végezni.
2013. márc. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen szörtelenitem..:\
2013. márc. 2. 17:31
 4/4 A kérdező kommentje:
de már nagyon rossz..
2013. márc. 2. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!