Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Allergiavizsgálatra kell...

Allergiavizsgálatra kell beutaló? Mi a menete?

Figyelt kérdés

Minden évben tavasz elejétől, szinte nyár közepéig érzem hogy valami nem jó. Viszketek, folyik az orrom, irritál valami. Emellett fáradékonyabb is vagyok, bár az lehet csak tavaszi fáradtság.


Elmennék allergiavizsgálatra, de a háziorvosom nem fog beutalni (az egészséges emberekkel nem nagyon foglalkozik)

Kell egyáltalán beutaló? Mi a menete egy allergiavizsgálatnak? Mennyi mindent néznek meg, hogy mikre vagyok allergiás?

Liszt és laktózérzékenységet is meg tudnak állapítani? emésztési problémáimra kaphatok magyarázatot?



2013. márc. 8. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos kell beutaló.Légzőszervi allergiát a tüdőgondozókban csinálnak,ahova kell a beutaló.Vagy keresni kell magánorvost.
2013. márc. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
laktóz és lisztérzékenységet is megállapíthatnak így? kérhetem azt is (ha egyáltalán lehet ilyet) egy beutalón?
2013. márc. 12. 22:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Laktóz és lisztérzékenységgel a gastroenterológián foglalkoznak.
2013. márc. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. márc. 13. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!