Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Rehabilitációs kártya igénylés...

Rehabilitációs kártya igényléshez milyen papírok szükségesek?

Figyelt kérdés

Utánaolvastam ugyan, de mindenhol azt írják, hogy szakvizsgálatra behívják az ember és utána megállapítják, hogy kaphatja-e vagy sem! Nos nekem már van egy 2010-es Rehabilitációs szakvéleményem amin 44%-ot kaptam, és rehab pénzt is kapok. Elvégre igényelhetek, de akkor is kell orvosi vizsgálat hozzá ha már van egy szakvéleményem vagy elég ha besétálok szakvéleménnyel és megigényelem.

Kérlek segítsetek akik hasonlóan utólag igényeltek rehab kártyát.



2013. márc. 11. 21:13
 1/1 anonim válasza:
Szia kell a rehabilitációs szakvélemény, taj kártya ,adókártya,személyiigazolvány,lakcimigazolvány területi illetékes kormányablaknál lehetséges nyugdijfolyositónál ha van kormányablak ott igénylőlapot kikell tölteni és ők elküldik
2013. ápr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!