Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csináljak a mutató ujjamma...

Mit csináljak a mutató ujjammal ami annyira ki van száradva hogy hámlik meg ráncos?

Figyelt kérdés
Tél eleje óta nagyon ki van száradva a mutató ujjam, de annyira hogy hámlik meg már tiszta ráncos is. Fogalmam sincs mi a baja ugyanis a kézfejem többi részének semmi baja egyáltalán nem száraz a bőröm. Sok folyadékot is iszok úgyhogy az sem lehet a baja, gondoltam arra is hogy esetleg valami vegyszer miatt de az sztem olyan régóta már elmúlt volna. Kesztyűt is hordok úgyhogy hidegnek sincs kitéve. Fogalmam sincs mi lehet ez, miért van és hogy mit csináljak vele mert ami kézkrémeket testápolókat kenegettem rá nem segítettek. Szerintetek mit próbáljak még ki rá? Vagy forduljak bőrgyógyászhoz?

2013. márc. 14. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Tünet : Atopiás dermitis, viszket, ég, száraz, repedezett, sokszor csontig reped

Ok : Hasi immungyengeség

2013. márc. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!