Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pozitív terhességi tesztem...

Pozitív terhességi tesztem lett. Nem tudok várni holnapig, hova mehetek orvoshoz ilyenkor?

Figyelt kérdés
Budapesten lakom
2013. márc. 14. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy mi a terved....de szerintem kórházba...
2013. márc. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
viszont a kórházba ki fognak p.csázni, amiért ilyen semmiségekkel zavarod őket, és igazuk lesz. az ő dolguk a betegekkel foglalkozni, nem pedig bizonyosságot adni valamiben. arra ott van a nappali járóbetegellátás
2013. márc. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A 6. hétig a doki se lát kb. semmit.
2013. márc. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ilyenkor ügyeleti ellátás van, vagyis sürgős esetben mehetnél a nőgyógyászatra a kórházba, de csak ennyivel, hogy lett egy pozitív tesztem, szépen haza fognak küldeni, mivel ez nem sürgős eset.

Kivéve, ha egy pozitív teszt után most görcsölnél és véreznél, de mondjuk még orvosnál nem lettél volna, de abban az esetben a pozitív teszt is elég és akkor már lenne miért ellátniuk.

És a 6-7. héttől van csak szívhang, addig úgysem tudnának semmi biztosat mondani, csak látnának egy petezsákot vagy esetleg szikhólyagot, de az még nem jelent úgymond semmi biztosat. Biztos akkor, ha majd szívhang is lesz.

Szóval ha még csak mondjuk most maradt csak ki a vérzésed és lett pozitív teszted, tehát csak 4-5 hetes terhességről van szó, akkor igazából még a holnap is korán van.

De holnapig szerintem mindenképpen várj, nehogy potyára menj bárhová is.

2013. márc. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jövő hét hétfőn menj esetleg nőgyógyászhoz, mert holnap nincs doki sem. A kórházból meg elhejtanak, az tuti.
2013. márc. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ügyeletre pozitív teszttel nem érdemes menned, ha amúgy problémamentes vagy. ma este és holnap mást meg nem is találnál. számold ki az utolsó menzesz első napjától, h hány hetes+ napos terhes vagy és kérj időpontot egy nőgyógyászhoz. ha ez számodra öröm és jó hír, akkor a 7-8. hét körül menj, ha nem, akkor valóban mielőbb.
2013. márc. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ahová én.A I. számú női klinikán,aki bemegy azt fogadniuk kell.

Én is így voltam és az ismerősöm is,igaz nekem halaszthatatlan nehéz esetem adódott,az ismerősömet pedig két orvos nem volt hajlandó terhes tesztre elküldeni,mert 40 fölött volt,soha életben nem esett teherbe és meddőnek volt kikiáltva.

Ezért elment az I.Női Klinikákra,mert úgy hallotta ott meg kell vizsgálni,még ha 2 nőgyógyász ellen is áll....A gyerek már iskolás egyébként,ennyit erről.

2013. márc. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hányadik ciklus naponál tartasz? Csak mert az 5-6. hétig az orvos nem lát semmit.
2013. márc. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs panaszod(pl. vérzés) fölösleges kapkodni.Ahogy írták az 5-6. hétig semmit nem tudnak veled csinálni!
2013. márc. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!