Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Cukorbetegek, ti milyen...

Cukorbetegek, ti milyen vércukormérőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szeretnék beújítani egy újat és személyes tapasztalatok és ajánlások érdekelnének. Írjatok típust, linket, márkát vagy véleményt, hogy nektek milyen van és mennyire tesz jó szolgálatot.


(Nem ár alapján akarom kiválasztani, úgyhogy az nem is érdekel.)



2013. márc. 18. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Én még tizenéves "pályafutásom" alatt nem találkoztam olyannal ami rossz volt. D-Cont Ideal van most, az újfajta tesztcsíknak köszönhetően hidegben is mér.
2013. márc. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Wampa, van személyes tapasztalatod a Trendről?

Most váltottam le a Personalról, s valamelyik nem lehet jó. Ez mostanában rendszeresen durva értékeket mutat, az előző nem. A durvaság is ehhez képest értendő. Az utóbbi egy hétben 8 feletti értéket ad étkezés után. Három hete van meg, s eleinte a kaja utáni 5,3-6,2 között mozgott. Szokásaimon, étrendemen nem változtattam.

A Personallal egyetlen alkalommal mutatott 8 felettit három év alatt.

Volt egyetlen 8,3 méresem még egy AccuCheck-el az elején. Lehet, hogy az volt az igazi, s három éve téves eredményeknek hittem?

2013. márc. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még nagyon friss, de nekem jónak tűnik. Olyan viszont volt, hogy a tesztcsík megromlott, nem lehet hogy neked is ez a probléma? A szervízben tudnak rá ellenőrzőoldatot cseppenteni.
2013. márc. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Nekem kettő is van és szuperek (egyiket megörököltem), másikat nem rég vásároltam.

Dcont Trend

Dcont Ideál


Mindkettő nagyon pontos, megbízható, és nagyon kevés vér kell hozzá. Jómagam többségében a Trend-et használom. Jelölhető mérésnél, hogy étkezés előtt, étkezés után, sportolás után mértem. Feltölthetők egy usb eszköz segítségével számítógépre az adatok. Pontosabban a gyártó cég honlapjára, ahol diagramok, táblázatok formájában megtekinthetőek, nyomtathatóak. Sőt. A háziorvos, diabetológus is figyelemmel követheti a feltöltött adatokat. (nálam ez is bevált, mindkettő megszokta tekinteni)

[link]

2013. ápr. 11. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

A 77 Elektronika vércukormérői pontatlanok (pl Dcont Personal Optimum). A legpontosabbak az Accu-chek-esek. Több orvos is ezt mondta nekem.

Eddig már 3 vércukormérőn túl vagyok, jelenleg ez az optimum van ill. az Accu-chek, ez utóbbit inzulinpumpához kaptam. Nagyon okos kis készülék, de nagyon drága bele a teszt csík.

2013. ápr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Én is a külföldit forszíroznám, ha jót tesz a zsebemnek. Titkot árulok el: nem jobbak, mint a magyar. Sőt!
2013. ápr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!