Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szabad orvost választani még?...

Szabad orvost választani még? Vagy csak a kerületibe mehetek? Nőgyógyászatra mennék.

Figyelt kérdés

2013. márc. 19. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a körzetedhez tartozó kórház nőgyógyászatáról bármelyiket választhatod.
2013. márc. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Más kerületi nőgyógyászhoz nem mehetek?
2013. márc. 20. 04:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nem fogadnak. egyebkent van ahol igen, de nincs sok esely ra.

en is probalkoztam mashova menni, de sajnos nem kaptam idopontot, csak a sajat korzetembe tartozo korhazba.

De vegul elegedett voltam a vizsgalattal

2013. márc. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
magán orvoshoz oda mész ahova akarsz.
2013. márc. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dionsyia válasza:
Tb-s ellátás csak a orzetben van, orvost választani körzeten kívül magánpraxisban lehet. Kórházat még választhatsz, de akkor ált. olyan doki kell aki ott dolgozik, őhozzá mehetsz magánba... szülni ott szülsz ahol akarsz, ha bevállalod az épp ügyeletes dokit és szülésznőt, mert a szülés megindulása sürgősségi esetnek minősül, azaz ha bemész egy kórházba azzal,hogy megindult aszülés (elfolyt a magzatvíz) akkor nem küldhetnek el, el kell lássanak. ;)
2013. márc. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2013. márc. 21. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!