Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A patikákban/gyógyszertárakban...

A patikákban/gyógyszertárakban lehet kapni óvszert?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mennyi pénzért? És csak egyesével lehet venni ugye? Köszönöm előre is a válaszokat!
2013. márc. 20. 07:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen alap dolgokkal nem vagy tisztában inkább ne szexelj, mert holnap majd jönnek a "teherbe esett?, kiszakadt a gumi jaj most mit tegyünk" kérdések
2013. márc. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Darabonként nem hiszem, hogy lehet kapni. Mondjuk én még soha életemben nem vettem patikában mert szerintem drágább mint a többi helyen. Ára 500-1000 Ft közötti attól függően persze hányasat veszel ez 3 db (egy csomag) ára van 12-es kiszerelés is meg még nem tudom milyen meg kell kérdezni a patikustól.
2013. márc. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Üzenem, hogy attol, hogy patikában még nem vettem, lehet hogy máshol már igen, nem? Csak néha nem a fogást kéne keresni az emberen, hanem segìteni... Mindenesetre köszönöm.
2013. márc. 20. 14:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már vettél máshol akkor nem értem most miért pont a patikából kell. Amugy ha nincs GYIK-on legalább 5 ilyen kérdés akkor egy sem.
2013. márc. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!