Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hányszor szokás hajat mosni...

Tidal kérdése:

Hányszor szokás hajat mosni egy héten? (H-V) Én minden vasárnap szoktam.

Figyelt kérdés
Milyen sampont nem ajánotok? (pl: korpás hajra. Elvileg azt nem érdemes használni..hogy miért nem tudom. Nem akarok okoskodni..:)) >14L<

2013. márc. 24. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Állítólag a heti 1 a normáli. De én hetente vagy 3x mosom mert kb 2-3nap után úgy néz ki mint ami már hetek óta nem volt mosva :S

16/L

2013. márc. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen - igen,meg olyan csütörtökre kellemetlen illata lesz,mintha nem törődsz vele.. :/ Testnevelés órán megizzad a bőr és az is rátesz egy lapáttal. Főleg,hogy 1 héten csak pénteken nincs tesi óra... :// :)
2013. márc. 24. 22:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyakran mosod, olyan is lesz!

Szünetben kezdd el ritkítani a mosásokat! Először heti kettő, aztán mehetsz a heti egyig, ha a hajad már nem igényli.


Milyen sampon? Csak is a WU2!

2013. márc. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én is heti 3x mosom. Ennyi kell az én hajamnak és kész :) De egyik oszálytársam meg hetente mossa, neki elég is az, mert elég száraz az övé. Ez szerintem egyénfüggő :)

15/L

2013. márc. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ, hányszor kell hajat mosni. Például amikor fánksütőben dolgoztam, minden este hajat mostam, mert undorítóan büdös lett az olajtól. De ha mondjuk tengernél nyaralunk és úszom minden nap, akkor samponnal akár két hétig se mosom meg, mert a só miatt nem zsírosodik.


Olyan gyakran mosd a hajad, ahogy igényli. Ha szerinted heti kétszer kellene, akkor mosd meg kétszer hetente.

2013. márc. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem! =) Igen a WU2-őt szoktam használni,de mostanába elfogyott,ezért mással szoktam. Nevét nem tudom :/
2013. márc. 25. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!