Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha masszőrnél vagy akkor?

Ha masszőrnél vagy akkor?

Figyelt kérdés
csak egy törülköző van rajtad se gatya semmi?
2013. márc. 25. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hali!

.

.

Attól függ, a páciens hogyan érzi jobban, kényelmesebben magát? Volt már nemisegy olyan páciensem (egyaránt fiatal/felnőtt férfi/nő) páciensem (is), aki -- szimpla masszőri kezelésről beszélünk -- kapásból levetkőzött előttem anyaszült meztelenre, míg mások csak alsógatyára ill. bugyira és melltartóra vetkőznek. Utóbbi esetében a melltartót én kapcsolom ki, illetve vissza.

.

Más esetben megkérdezem, hogyan érzi jobban magát a páciens, mik az opciók, és a belátására bízom. Persze szükséges esetben javaslok dolgokat, pl. ha olyan területen masszírozok, hogy azt ruha akadályozza, akkor erre előbb felhívom a figyelmét, és megoldást ajánlok, ha őt az elképzelés zavarja vagy frusztrálja. Pl. ha a páciens szemérmes, valami természetesen mindig takarja a lényeget, bár férfinál (ill. sportolóknál is) már volt rá nemegyszer precedens, hogy én kértem meg, vesse le az alsógatyáját is, mert pl. az ágyéki eredéseket másképpen nem tudom elérni, a boxerét viszont nem kívántam véletlenszerűen sem eltépni. Ilyenkor vagy megszokja az új helyzetet és nem szégyenkezik tovább, hanem sikerül bizalmat ébresztenem benne, vagy ha látom, hogy zavarja, készségesen felajánlom neki, hogy van egy tiszta törölköző vagy kéztörlő, abba bugyolálja bele a külső nemi szerveit (péniszét és a zacsiját), úgy még mindig sokkal problémamentesebb felnyúlni az eredésekhez.

A sportolókat... (intenzív gyúrás, sportmasszázs) ...nemigazán zavarja a meztelenség, ők már megszokták, hogy ez van, és hogy a többiek előtt szabadon meztelenkednek, kivéve azokat, akik valami okból kifolyólag gátlásosabbak a kelleténél, vagy okkal rejtegetik magukat an többiek elől, lásd pl. ha valamelyik fitymaszűkületes, esetleg fél, hogy akaratlan merevedése lesz és ezt a többi mind látja. :-o

Nálam is volt már pl. olyan srác (most egy 21 éves szlovák fiú esetét emelném ki), aki bátran levetkőzött meztelenre, kért egy teljes testmasszázst (amelybe a nemi szervek nincsenek benne), de olyan pontot találtam nála a testének valamely részén, amit annyira élvezett, amelynek élvezésébe annyira belefeledkezett -- még1x mondom, NEM A NEMI SZERVEK KÖZELÉBEN -- hogy elkezdett ágaskodni a dákó, teljes merevedés alakult ki nála. Amint ezt észrevette, annyira elszégyellte magát, hogy villámgyorsan lepattant az asztalról pironkodva, égő pofával, majd megszégyenülten iszkolt kifelé a praxisomból, 1000x bocsánatot kérve tőlem. (Ez mondjuk akkor részben kivédhetőbb lett volna, ha van előtte mondjuk egy törölköző, amibe be van csavarva a derék-és csípőtájék. De hát ki gondolta volna, hogy ez lesz!? :-o Igazából semmi nem történt, élvezte a masszázst,... ennyi.

.

Más kérdés az, ha erotikus masszázsról van szó. Akkor eleinte törülközőben kezdődik minden, amelyet menetközben el-/leveszünk, s amit a végén visszateszünk a testre, amikor a páciens a -- masszázs után egy picit pihen. Természetesen ezt (is) masszázs előtt letisztázzuk.

.

Én azt mondom, embere válogatja, ki miben érzi jól magát, ki miben szeretne lenni, vagy miben tisztel meg engem!? A többi lényegtelen.

.

.

Most mész először masszíroztatni, Kérdező? Hány éves vagy, és milyen masszázstípusban gondolkodsz?

.

Üdv: IAAnVs

2013. márc. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
14 éves srác vagyok de nem óhajtom még magam megmasszíroztatni csak érdekelt...
2013. márc. 26. 13:46
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Függetlenül attól, hogy "óhajtod"-e vagy sem, azért azt tudd, hogy masszírozni ÉS masszírozTATni bármilyen korban lehet és érdemes is! Legyél akár 5, akár 14, akár 26 vagy akár 40, 66, 86 éves. Ugyanúgy jólesik. :-)


Egyszer, koleszos éveim alatt, amikor az egyik szobába beléptem, nagyjából korodbéliek (15-17 évesek) masszírozták egymást. Volt ott egy gyerek, --- tőle én is sokat tanultam, meg ő is tőlem, --- erős cigis és narkós volt ugyan szegény (akkor 15 volt), de a kezei nagyon tudták, mit kell csinálni, és az a jó masszőr, aki jól ráérez, hol és mit, hogyan és milyen intenzíven kell masszírozni, vagy gyúrni! :-)


Masszíroztatni csak olyasvalakivel masszíroztass (ha ráveszed, magad, hogy kipróbálod), akiben bízol is, és nemcsak simogat, hanem érezhetően gyúr-masszíroz -- már, ha ez az igényed!


Ha tudok segíteni, vagy netán kérdeznél még, akár priviben is elérsz.


Üdv: IAAnVs

2013. márc. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!