Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Heim Pál Gyermekkórház vérvéte...

Heim Pál Gyermekkórház vérvétel, allergológia? (több lent. )

Figyelt kérdés

A Heim Pál Gyermekkórházban már többször voltam bőrgyógyászaton az excémám miatt. Múltkor vérvételre küldtek el és azt mondtál hogy kb egy hónap múlva azaz április elején menjek megint oda, kaptam egy ilyen "ambuláns lapot". Most nem tudom hogy hova menjek pontosan, a bőrgyógyászatira jelentkezzek be az ambuláns lappal vagy menjek szimplán el a leletekért vagy mit csináljak?

köszönök mindent előre is:)

14/l


2013. márc. 29. 10:19
 1/2 A kérdező kommentje:
ja még azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek április 2.án normálisan van a rendelés?
2013. márc. 29. 11:35
 2/2 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb a felhivod őket. Először kérdezd meg a bőrgyógyászatot.

De szerintem a bőrgyógyászatra kell menni. (számítógépen le tudják kérni az eredményeket). És ha jól tudom 2.-a munkanap.

2013. ápr. 1. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!