Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan lehet megelőzni a...

Hogyan lehet megelőzni a szívinkfartust?

Figyelt kérdés
Túlsúlyos vagyok és nagyon stresszes az életem.(43 éves nő vagyok) Amióta kirúgtak zsibbad az egyik hónaljam. A többi tünetem alapján szerintem szívinkfartust is kaphatok. Hogyan előzzem meg a bajt? (Ne közhelyeket mondjatok légyszí) Tudom hogy a stressz mentesség az első, és utánna?

2013. márc. 29. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Fogyás a második. Egészséges táplálkozás, sport, nulla cigaretta és alkohol, semmi zsíros étel, szedj halolaj kapszulát és magnéziumot.
2013. márc. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Mindenféleképpen a pozitív gondolkodás, értékelni ami van, az idő telik, csak nem mindegy, hogyan, nem szükséges pszichológushoz fordulni, vagy rögtön valaki aki megmondja, hogy mit csinálj. Rajtad áll! Töltsd kellemesen a napjaid, tervezd meg mindig, ha nem áll módodban valamilyen kikapcsolódó kevésbé megerőltető sportba kezdened, akkor járj el egy nap legalább egy órát sétálni, jót tesz a vérkeringésnek, és súly feleslegtől szabadulhatsz. A problémákat mindig legyen kivel kibeszélned, ha nincs olyan közeledben lévő személy, akkor nyugodtan fordulj a számítógéphez, biztos lesz valamely közösségi oldalon olyan személy aki bármikor meghallgat, lehet egy régi ismerős vagy egy teljesen idegen ember, akivel egy kevés kölcsönös szimpátia megvan.


Majd találsz magadnak egy megfelelő munkalehetőséget, aki keres az idővel talál, igyál elegendő folyadékot, elég oxigént szállítson a véráramlat az agyba, ezért szokott sokaknak fájni a fejük a semmitől. Mérd meg néha a vérnyomásod és a pulzusod, ha magas nagyon fordulj háziorvosodhoz, majd rá orvosságot, mindennap szedni kell, és nem lesz baj. Ijesztgetik persze mindig az embereket, hogy agyvérzés, vagy infarktus lehet, de ha időben kezelve van akkor ez akár évtizedeket is pótolhat.

2013. márc. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!