Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 13 éves vagyok. és rosszak a...

13 éves vagyok. és rosszak a fogaim elkéne mennem egy fogorvoshoz megcsináltatni. Ez fájdalmas? és miből áll egy fogmegcsináltatás? Mennyi idő? (:

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
attól függ mi baja a fogaidnak
2009. szept. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kapsz érzéstelenítő szurit, az kellemetlen, de elzsibbaszt, és utána semmit nem érzel. gyökérkezelés kb. 20 perc, tömés is akörül van, húzás 1-2 perc, szóval csak a szuri szar (10 mp), aztán minden okés.

ja, az érzéstelenítő kb. 20 perc alatt hat, addig ülsz a váróban és utána 2-3 óráig kitart, úgyhogy tutira nem fáj a doki ,,matatása"

2009. szept. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Énis 13 vagyok, és nekem is rosszak voltak a fogaim, de erőt vettem magamon és megcsináltattam, de ahogy látom a kérdés kiirásának időpontját már tuti tulvagy rajta. :)
2010. aug. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen,jól gondolod már én is rá vettem magam.:)
2010. aug. 4. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!