Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egerben hol végeznek anyajegy...

Egerben hol végeznek anyajegy eltávolítást?

Figyelt kérdés
Van két kisebb anyajegyem, amit szeretnék eltávolíttatni kimetszéssel. Eddig csak az Epiderm Lézer és Bőrgyógyászatot találtam, de mivel magán rendelő, ezért feltételezem, hogy nagyon drága. Van esetleg olyan hely, ahol ingyen megcsinálják?

2013. ápr. 1. 23:04
 1/2 anonim válasza:

Elmész a kórházba (SZTK) és kérsz időpontot a bőrgyógyászatra. Aztán amikorra kapsz, elmész, elmondod h mi a gondod, nem tudom, hol van az anyajegyed, de ha pl a derekadon vagy olyan helyen ahol a ruha kidörzsöli vagy vmi ilyen "rossz helyen" van, (érted :D ) akkor leszedik ingyen. Nekem a derekamról szedték le, még vagy 10 éve, de én is most akarok menni megint, mert a hátamon felszakította a ruha, és le akarom szedetni azt is :)

Remélem segítettem, ha van még kérdésed írj nyugodtan! :)

2013. ápr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen.

azt még meg tudnád mondani, hogy mi a kórház neve? vagy csak egy kórház van Egerben? csak nem rég költöztem ide, és nem vagyok képben.

2013. ápr. 2. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!