Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mikor van vizit a kórházakban?

Mikor van vizit a kórházakban?

Figyelt kérdés
Hány órától hány óráig? Mikor van vége?

#vizit #mikor van vizit
2013. ápr. 4. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Általában dél körül. Attól függ hány osztály van.
2013. ápr. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Jaj de nagy butaságot írt az első... Miért szerinted összeáll dél körül az orvoscsapat és levizitel az egész kórház területén? Szépen végignézik az összes osztály összes betegét? Kezdik mondjuk a neurológián, aztán mennek a belgyógyászatra, onnan a szülészetre, majd a sebészetre, szemészetre, gégészetre és végül pl. az intenzívre?

Ugyan.


A helyes válasz: ahány ház annyi szokás, magyarán osztályonként változik, hogy hol mikor van vizit. Nincs általános időpont, ez helyi szokás függő.

Mondjuk reggeli vizit majd minden osztályon szokott lenni olyan fél8 és 9 között valamikor, de nem az egyetlen vizit egy nap alatt.

Legegyszerűbb ha felhívod az osztályt és megkérdezed, hogy mikor mehetsz be látogatni, mert gondolom ezért érdekel a vizit időpontja. :)

2013. ápr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Akkor kórterem, te aztán sose írtál semmit félre reggel. Gratulálok! Itt aztán mindenbe bele kell szólni...
2013. ápr. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Folytatva az előzőt: Ha meg véletlenül pont benn vagy vizit idején, akkor úgyis megkérnek,hogy a vizit idejére hagyd el a kórtermet.
2013. ápr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem, a megfejtés, hogy mikor nem zavar az ember.

Én is úgy tudtam reggelente lezavarják 9-ig, de ezt régen hallottam azóta sok minden változhatott.

2013. ápr. 4. 11:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Van reggel egy vizit, és dél körül, legalábbis én már megjártam 3 kórházat betegként, és ott úgy volt.
2013. ápr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!