Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Korupt Orvos? Hol lehet...

Erzsike209 kérdése:

Korupt Orvos? Hol lehet feljelenteni az orvost mert a vízsgálatért pénzt kért de nem adott számlát

Figyelt kérdés
Hol lehet feljelenteni az orvost mert a vízsgálatért pénzt kért de nem adott számlát
2013. ápr. 5. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Már nem azért, de ha maszek ne várd el. Én sem kapok soha nőgyógyásznál számlát. Mellesleg mit írjon a számlára? Torokvizsgálat 100 Ft vagy mit?
2013. ápr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Kértél tőle és nem adott,v. nem is kértél?

Mondjuk minden eseteben adnia kéne,ha fizetni kell a vizsgálatért,de ez nem szokás,csak ha külön kérik. (Amúgy máshol sem minden esetben adnak).

Ha annyira fel akarod jelenteni az NAV-nál kell,de ennyi erővel állandóan feljelentgetni szaladhatnál.

2013. ápr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
A NAV-nál van bejelentő, de ennyire ne legyél már utolsó hulladék feljelentgető nyugger, kedves Erzsike. Inkább menj a piacra, hátha találsz farhátakciót és akkor nyertesnek érezheted magad!
2013. ápr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Korrupt az egész k.rva ország!!!! De szerintem mindenképpen jelentsd be,pont azért ilyen korrupt,mert mindenki természetesnek veszi ezt!
2013. ápr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Mellesleg nem érzed kicsit erkölcstelennek, hogy meggyógyít, te meg feljelented? Ez olyan alapon megy, mint a korrepetálás... miért érdeked olyan embernek tönkretenni az életét, aki segít neked megtanulni egy tantárgyat?
2013. ápr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A félreértések elkerülése végett azt még tudni kell, hogy idö pontot kértem tőle azt mondt 4 hónap, de mielőtt elmentem volna tőle a fülemben sugta azzonnal megcsinálja ha fizetek.a rendelöben rendelési idő alatt végezte el a vízsgálatot.
2013. ápr. 5. 18:12
 7/8 A kérdező kommentje:
azt én is természetesnek veszem ha maszek úton megyek akkor fizetni kell!!!
2013. ápr. 5. 18:16
 8/8 A kérdező kommentje:

A NAV-nál van bejelentő, de ennyire ne legyél már utolsó hulladék feljelentgető nyugger, kedves Erzsike. Inkább menj a piacra, hátha találsz farhátakciót és akkor nyertesnek érezheted magad!


TE BIZTOS NYERTES VAGY HA HOZZÁ JUTSZ A FARHÁTHOZ NEKEM VAN AZ UDVAROMBAN JÓSZÁG AMIT MEG FOGHATOK ÉS NEM CSAK FARHÁTJUT A TÁNYÉROMBAN!!!

2013. ápr. 5. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!