Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Epehólyag gyulladásal és...

Epehólyag gyulladásal és autoimunn betegségel meddig tartanak a kórházban?

Figyelt kérdés
nah szóval itt vagyok a kórházba 2 napja, ma már adtak antibiotikumot az epehólyag gyulladásra. és prednizont is adnak. autoimunn betegségem is van. meddig tartanak bent? a hemoglobin szintem le esett. a bilirubin szintem meg eléggé fel ment.a kérdés az hogy ezzekel medig tartanak bent itt? (értelmes válaszokat kérek )
2013. ápr. 5. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ameddig engeded.


Én nem látom okát, hogy a gyulladásokat (akár fertőzéseket) óriási természetességgel antibiotikummal kelljen kezelni, illetve ez az autoimmun dolog.. Vajon minden embert tájékoztatnak arról, hogy rengeteg autoimmun betegség hónapok alatt megszűnik (hetek alatt enyhül) glutén és tejmentes táplálkozás mellett?

2013. ápr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ezt az orvosoktól kéne megkérdezned, nyilván az időnként esedékes vérvételből látják, hogy milyen ütemben gyógyulsz, alapból milyen súlyosságú gyulladással kerülték kórházba, milyen az általános állapotod, ezek alapján fognak dönteni a további kezelésedről

itt látatlanban, pontos laboreredmények és egyéb vizsgálati eredmények nélkül senki nem fog tudni pontos dátumot mondani

2013. ápr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg este a vizitnél az orvostól, szerintem ő jobban tudja, hogy meddig akar bennt tartani.
2013. ápr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó vicceid vannak kedves kérdező. Hát én honnan a búbánatból tudjam az ország legdélibb szegletéből hogy téged mikor engednek ki? Te vagy ott a kórházban hát nyisd ki a szád és kérdezd meg.

Azt írod hogy értelmes válaszokat kérsz, mi meg értelmes kérdéseket.

Hidd el egy perccel sem fognak tovább bent tartani mint szükséges, ha vizit lesz kérdezd az orvosodat.

2013. ápr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!