Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Rosszul vagyok, tudnatok...

Rosszul vagyok, tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Csutortok ota lazas vagyok, es ugy is jartam be dolgozni egeszen mostanaig.Probaltam kikuralni magam, kiizzadni a lazam, egy kicsit utana jobban is vagyok, de mostmar annyira gyenge vagyok hogy mar jarni is alig tudok.Gyogyszerem nincs, es sajnos magam vagyok mivel Angliaban elek.Mit tudnatok tanacsolni mit tegyek(Orvoson kivul)? Kerlek segitsetek! Nagyon szepen koszonom!
2013. ápr. 8. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Hideg vizes borogatás, hideg zuhany, illetve olvasgasd ezt: [link]

Viszont ha nem megy le ezektől sem az elkövetkező 1-2 napban, akkor menj el az orvoshoz, oké?

Jobbulást! :-)

2013. ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom, de biztos ajanlod a hideg zuhanyt? Nem lesz tole komolyabb bajom, nagyon raz a hideg...
2013. ápr. 8. 21:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha ráz a hideg, akkor csak borogasd magad. A lényeg hogy lehetőleg minél hamarabb vidd le a lázad!

Gyógyszered semmilyen sincs egyáltalán?

2013. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia,

Coldrex, Frenadol Angliában is kapható. Vegyél a patikában. Hideg vizes lepedő ill. hűtőfürdő is ajánlott. Viszont ezeknél azért fennáll a tüdőgyulladás veszélye.

[link]

Hány fokos a lázad? Mindenképpen csillapítani kell. Fürdő után irány az ágy, jó melegen takarózz be és igyál meleg teát.

Biztosan nem tudsz elmenni orvoshoz?

2013. ápr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ráz a hideg azt jelenti,h még most is lázas vagy.A hűtőfürdő mindenképpen jó,de ez nem azt jelenti,h hideg vízben kell ücsörögni órákig. Először testmeleg 36-37 fokos vízzel kezd,aztán fokozatosan hűtsd le 25-36 fokosra. Ebben kell ülni kb.5-10 percig. Vegyél és Aspirin C-t, ha fáj a torkod torokfertőtlenítőt: És a legfontosabb az ágynyugalom lenne! Most nem kéne dolgoznod!
2013. ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
MIndenkinek nagyon szepen koszonom.Megyek is intezkedni :)
2013. ápr. 8. 22:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Jobban vagy?
2013. ápr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!