Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A hangot valamilyen orvosi...

A hangot valamilyen orvosi beavatkozással meg lehet változtatni?

Figyelt kérdés
Borzasztó hangom van, olyan mint egy rekedt kislánynak, de már 24 éves vagyok és fiú. Nem is lenne akkora baj, de az emberek mikor meghallják, látom rajtuk, hogy meghökkennek és képtelenek komolyan venni, vagy nem vagyok nekik szimpatikus miatta. Barátnőt sem tudok miatta összeszedni. Mit csináljak, hogy normális legyen a hangom?
2013. ápr. 10. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos van rá műtéti megoldás. De mi van, ha hormonális oka van? Vizsgáltasd ki magad.
2013. ápr. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha hormonális probléma lenne, akkor nem jelentkeznének potenciazavarok is? Nekem olyan nincs.
2013. ápr. 11. 11:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, nem tudhatom. Véleményem szerint akkor bizonyára mutatkozna valamilyen zavar a nemi életben is. Tehát lehet, hogy csak a hangszálakkal van valami. Lehet, hogy valami gyerekkori betegségen estél át, ami megviselte a hangszálaidat, és visszamaradt egy ilyen utóhatás. erre tudok gondolni, de tényleg csak orvos tudna erre biztosat mondani.
2013. ápr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerek egy srácot, akinek gégemetszés miatt lett nagyon magas a hangja. Sokáig volt a poénok célpontja, aztán mindenki megszokta és csak úgy tapadnak rá a lányok..
2013. ápr. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!