Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért szédülök? Kérem hozzáért...

Miért szédülök? Kérem hozzáértő is írjon!

Figyelt kérdés
Elég ritkán szoktam szédülni, de akkor nagyon. Eddig frontérzékenységre gyanakodtam, bár meglehet, hogy az, mert eddig elég hideg volt aztán most jött a hirtelen meleg. De akkor is szoktam, ha kb. 2 nap múlva dolgozatom lesz. Most pl. egymást követő két nap is volt és holnap zh-zom, nem tudom esetleg a stressz is rájátszik.

2013. ápr. 14. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, én pár napja voltam vérvételen, és kiderült hogy kevés a vasam. Én emiatt szédültem, és a háziorvos azt mondta hogy egyek minden nap egy kevés diót, vagy sós mogyorót. Amióta eszem a sós mogyorót nem szédülök. :)

Jobbulást!

2013. ápr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ez már kb 10 éve tart, de egy évben 10-szer jön elő, vagy még annyiszor sem. elmegyek én is kivizsgálásra, eddig azért nem mert kialudtam 2-3 óra alatt és utána semmi probléma nem volt, de már kezdem unni, bármit csinálok abba kell hagynom, most mondjuk nem tudtam a hétvégén tanulni miatta az egyik zh-mra amin a tárgyam múlik.. köszönöm a választ és a jó kívánságot! neked is a legjobbakat!
2013. ápr. 14. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!