Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mitől lehet érzékeny a betömöt...

Mitől lehet érzékeny a betömött fogam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Még nincs egy hete, hogy betömték a fogam, ugyanis a felső rétegen volt egy nagyon pici lyukacska, a doki azt ajánlotta, hogy jó lesz betömni, hogy ne lyukadjon tovább. Addig semmi baj sem volt vele, nem fájt.

Most, hogy betömte, ha azon az oldalon rágok, akkor enyhe fájdalmat érzek, érzékenységet. Két fogamat tömte ilyen minimális lyukacska miatt, de csak az egyikkel van ilyen problémám.


Mitől lehet és mire számíthatok, amikor jövő héten ellenőrzésre megyek? Nagyon félek a fogászati beavatkozásoktól az eddigi rossz élmények miatt :( L/18



2013. ápr. 14. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Előfordul, h pár napig a tömött fog érzékeny vagy fáj egy kicsit, de majd tuti elmúlik, mire visszamész szerintem addigra már okés lesz.

Én is most voltam 20 év óta először fogat tömetni, 3 lyukas fogam is volt, amiből egyik gyökérkezelést kapott, 3x kellett orvoshoz menni vele, az első 2 töméses alkalom után pár napig egy kicsit nekem is érzékeny volt, de az is közbejátszhatott, h kivehető fogszabályzóm is van, ami meg pont abba a fogba csimpaszkodik bele. :)

2013. ápr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) akkor gondolom, nem kell kiszednie majd a tömést és újratömni.
2013. ápr. 14. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!