Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Esztergomban és Dorogon...

Esztergomban és Dorogon keresek nőgyógyászati magánrendelést! Tudna vki konkrét címet esetleg elérhetőségeket adni?

Figyelt kérdés
Esztergomban elsősorban dr. Horváth Magdolna érdekelne, ill. ha van vkinek jó tapasztaltat nőgyógyászával kapcsolatosan!
2013. ápr. 14. 20:32
 1/3 anonim válasza:

Szia!

A nagypostától pár méterre rendel a fodrászat mellett pénteken 16-18-ig.Nem kell bejelentkezni,de sokan szoktak lenni.Én hozzá járok,a rákszűrést nem is érezni,nem túl beszédes,kérdezni kell.Én nagyon szeretem Őt,és a legtapasztaltabb jelenleg Esztergomban.

2013. ápr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. ápr. 16. 07:36
 3/3 anonim válasza:
Szia. érdekelne h voltál e már nála, mert én is keresek jó nőgyógyászt és érdekelnének a tapasztalatok róla. meg esetleg ha árat is tudsz mondani hozzá akár privátban azt megköszönném.
2013. jún. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!