Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért majdnem minden nőgyógyás...

Miért majdnem minden nőgyógyász férfi? Hogyhogy nem az orvostanhallgatónőket érdekli jobban a nőgyógyászat?

Figyelt kérdés
Vagy a férfiaknál az is közrejátszik, hogy szivesen nézik a női nemi szervet?

2013. ápr. 17. 10:52
 1/8 LTK válasza:
48%
nekem nem lenne motiváció a 40 éves 13 gyerekes cigány szuka asszony túrós vaginája, ami garantálom hogy napjában több fordul meg a nőgyógyásznál. szvsz valami más lehet a férfi többség oka
2013. ápr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kései Sirató ***** válasza:
43%

Szerintem a pénz motiválja a nőgyógyászokat, nem a női nemi szerv látványa, ráadásul gondolj bele, hogy milyen öreg mamikákat is kell adott esetben vizsgálni, műt5eni, stb.

Azért szerencsére nők is vannak a szakmában.

2013. ápr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
Én ha nőgyógyász lennék csakis jó csajokat engednék be a rendelőmbe!!!!!!
2013. ápr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%

bár ez annyiból volna költséges h kéne valaki az ajtóba, aki kiszűri az embereket..:/

de nembaj azért megérné

2013. ápr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Morzsa ***** válasza:
81%
Ez egy nagyon jó kérdés.Hiszen a férfiak nem érzik azokat a fájdalmakat,amiken mi nők átmegyünk.Engem nem zavar,hogy férfi,az sem zavarna,ha nő lenne...hiszen nőgyógyászati problémákkal a szemészetre nem mehetünk :))
2013. ápr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Egyre több a nő.

De egyébként azért nem volt annyira kedvelt a nők körében, mert:

1. Nagyon nehéz mellette a családdal is foglalkozni (sok ügyelet, ha magánban dolgozol, akkor állandóan rohangálhatsz az éjszaka közepén a szülő nőkhöz).

2. Mivel műtétes szakma, nagyobb állóképességet igényel

(sebészek között is sokkal több a férfi).

3. Az abortusz elvégzéséhez igen sok nőnek nincsen gusztusa. Elvileg mondhatja az orvos, hogy nem végzi el, csak éppenséggel akkor sehová nem veszik fel dolgozni.

2013. ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Bennem azért él még a remény, hogy vannak férfi nőgyógyászok, akik a szülés/ születés csodájáért választották ezt a hivatást.
2013. ápr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kései Sirató ***** válasza:
53%

Morzsának üzenem:


Ha bármilyen más műtétre, megyünk ,akkor sem jut eszünkbe, hogy a műtőorvosnak volt-e már ilyen betegsége, műtötték-e már, az a lényeg, hogy ő tudjon műteni, szülést levezetni, stb.

2013. ápr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!