Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ma voltam EKG vizsgálaton,...

Ma voltam EKG vizsgálaton, van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Azt mondták, hogy a pulzusom 94, amikor 80 lenne a normális de semmi bajom nincs!?, a papírra azt írta az orvos hogy negatív. Soha az életben semmi tünetem nem volt, nem voltam beteg, sőt általában kicsit alacsonyabb szokott lenni a szokásosnál. Most kezdtem el sportolni de az sem igazán megterhelő. Emiatt a háziorvos megtilthatja hogy sportoljak vagy, hogy megfeleljek egy fizikai vizsgálaton?

2013. ápr. 17. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
nem ... frászban voltál a vizsgálaton, izgultál, ezért volt szapora a szívverésed
2013. ápr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok izgulós. És már amikor beutalt a háziorvos, akkor is kicsit gyorsabb volt, de akkor előtte éppen nagyon siettem, hogy odaérjek. Holnap viszem neki az eredményt de én nem bírom ki addig, hogy ne tudjak semmit :S
2013. ápr. 17. 12:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez nem egy nagy dráma. Amúgy meg nem csak a tudatosan megélt izgulás emelheti a pulzusszámot.
2013. ápr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem is aggódnék ha nem kéne átmennem a fizikai vizsgálaton ahol meg vannak adva határértékek... :/ Meg az orvosnak is engedélyezni kell, hogy részt vegyek.
2013. ápr. 17. 13:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100 fölött van tachycardia. Ultrahangot nem csinált?
2013. ápr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem.
2013. ápr. 17. 13:14
 7/7 anonim ***** válasza:
A 94 nem olyan szörnyű eredmény,ahogy már írták 100 felett beszélünk tachycardiáról.Amúgy az orvosok is tudják,h izgalomtól lehet magasabb a pulzusszám. Ha minden egyéb leleted rendben van,úgy gondolom,h nem lesz gond.
2013. ápr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!