Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az aneszteziológus miket...

Az aneszteziológus miket kérdez az állapot felmérés alkalmával?

Figyelt kérdés
Bután tettem fel a kérdést és elvileg már tudnom kellene,mert öt éve voltam nála egy műtét miatt,de az már régen volt,nekem meg rossz a memóriám.Most viszont úgy néz ki ismét műteni kell a sipolyom és konkrétan az érdekelne,hogy kérdezi e,hogy dohányzom e.Nem lenne gáz,ha anyum nem jönne be velem,márpedig biztos be fog jönni őt ismerve.Nem azért mert anyuci pici lánya vagyok,ő egyszerűen ilyen:)Szóval megkérdezi ezt az anesztes?Az az igazság,hogy asztmám van és dohányoztam 2 évig,januárban tettem le,de hébe-hóba havonta 4-5 szál elmegy(vagyis csak ebben a hónapban,mert belém jött az ideg,ahogy kierült,hogy műteni kell).Anyum nem tudja,megmondanám,ha nem lennék asztmás,de így azért nem akarok vele balhézni.Fontos ez az altatás/érzéstelenítés szempontjából?Az előző műtétem epidurális volt,szerintem most sem lesz másképp.Ha nem muszáj nem mondanám meg.Szerintetek gáz?Tudom nincs sok eszem,azért is tettem le a cigit,de hát ez a sokk ami ért amikor újra kijött ez a ... hát muszáj volt rágyújtanom,bár a leggyengébbel...:S
2009. szept. 25. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
igen megkérdezni és fontos ,hogy tudja
2009. szept. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Engem kb egy éve műtöttek és az aneszteziologus külön megkérte anyut h ne jöjjön be. Ha a tiéd nem mondaná akkor beszélj vele h egyedül akarsz bemenni. Am igen fontos ugyh ne nagyon titkold el:)

2009. szept. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen velem is az lesz valószínű,gondolom anno csak azért kellett bejönnie mert még kiskorú voltam,meg akkor voltam először.Mindegy,ha kiderül sem gáz,mert tényleg nem rendszeresen csinálom,most is csak mert kiderült ez és belém jött az idegbetegség:S

Hát ha kiderül kiderül,amúgy ne is csodálkozzon,hiszen ők is dohányoztak,ráadásul asztmás gyerek mellett,igazán nem vethet semmit a szememre:)

2009. szept. 25. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!