Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha a talpamon van tyúkszem...

Ha a talpamon van tyúkszem azt ki távolítja el?

Figyelt kérdés
Pedikűrös vagy sebész?

2013. ápr. 23. 15:52
 1/3 anonim válasza:
Egyik sem kell hozzá. Veszel rá tyúkszem eltávolító tapaszt, egy-két hét alatt eltünteti.
2013. ápr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért ez nem ilyen egyszerű...

Attól függ hogy mióta van a talpadon.Ha 1 éve és már elért egy tekintélyes méretet pl. Egy 5 forintos átmérőjének a fele akkor irány a sebész.

Ha viszont még kicsi és "puha" akkor inkább javaslom az ecsetelőt.

A tapasz nem jó talpon mert ott könnyen összegyűrődik és magától lejön.Ha netán az ecsetelő nem tünteti el és ki kell vágni attól még jó ha használod az ecsetelőt mert akkor az orvosnak könnyebb dolga lesz és sokkal kevésbé fog fájni.

2013. ápr. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem olyan 3hónapig volt tyúkszem a talpamon és egyszer kihúztam a gyökerét és egy tyúkszem krémmel kentem,szerintem menj be a gyógyszertárba és kérdezd meg hogy vény nélkül kapható-e és hogy mit ajánlanak!!Mellesleg anyukám pedikűrös és manikűrös és nekem ő is kezelte betadine-al ami után kiszedte a gyökeret.Egyébként a krém neve : NATURLAND Tyúkszemirtó balzsam . Ezt nagyon ajánlom:)
2013. máj. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!