Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Endokrinológushoz milyen...

Endokrinológushoz milyen gyakran kell kontrollra járni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 13:44
 1/8 anonim válasza:
Attól függ, mi a bajod, milyen eredményeid, vagy vizsgálataid vannak, voltak.
2013. ápr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Általánosságban érekel. Gondolom max. 1 évente mindig kell, de mennyi a minimum, 3 hónap?
2013. ápr. 29. 20:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez az állapotodtól függ,és attól,hogy mivel/hogyan kezelnek.Nekem amióta beállították a gyógyszeremet, fél évente kell mennem kontrollra csak.
2013. máj. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Megkérdezhetem, hogy te mivel jársz hozzá?

2013. máj. 1. 22:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Húh,az én problémám kicsit összetett.PCOS,inzulinrezisztencia,magas androgének,testsúly problémák (én nőgyógyászati endokrinológiára járok).Merckformint állított be az orvos,azóta elég ha félévente megyek vissza.Panasz esetén kell csak hamarabb.
2013. máj. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
annyira egyszerű a válasz: amilyen gyakran visszarendelnek...más a dolog gyakoriság a vizsgálat elején, más a gyógyszeres kezelés beállitásakor, más a vérkép ellenőrzéskor, de örökérvényű igazság, hogy az endokrinológiai esetek szoros, életünk végéig tartó kontrollal járnak....sajnos !
2013. máj. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. máj. 4. 23:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Különböző -

Általában negyedévente v. fél évente

2014. nov. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!