Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Bulímiás vagyok három hete,...

MuSky kérdése:

Bulímiás vagyok három hete, naponta egyszer hánytam, de már abbahagytam. Érdemes elmenni gyomortükrözésre?

Figyelt kérdés

Tegnap óta beteg vagyok, ha eszek kicsit kavarog a gyomrom, fáj a torkom, vagyis csak meg van duzzadva ott az állam alatt, kicsit fáj de inkább nyomódik a mellkasom középen(EKG,szívhang,vérnyomás jó volt) lehet,hogy a nyelőcső károsodott és azt érzem a mellkasomnál?

Szédülök,levert vagyok.

Szóval várjak pár napot vagy mennyek gyomortükrözésre?



#gyomortükrözés #bulímia #gastrooesophagealis reflux
2013. ápr. 30. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Menjél el!
2013. ápr. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

El ne menj, kivágnak mint macskát szarni. Tegyük hozzá, teljes joggal.

3 hét még nem nagy idő, ennyi után csak rajtad múlik hogyan tovább. Ha mindenképp orvoshoz akarsz fordulni akkor pszichiátert keress, ő tud segíteni neked, nem belgyógyász. A gasztroenterológusnál időpont kell és beutaló, nem úgy működik, hogy:

"-Csókolom! 3 hete hánytatom magam nagy zabálások után, szeretném ha megtükrözné a gyomromat."

2013. ápr. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Titikeeea válasza:
Mennnnnyé'
2017. júl. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!