Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez mi lehet tüdörák? (SOS LENT)

Ez mi lehet tüdörák? (SOS LENT)

Figyelt kérdés
1 hónapja kezdödött nagyon beteg voltam náthás fájt a torkom most meg nagyon sokat köhögök rengeteget és szárazat de eröltetett de köhögnöm kell mert kapar a torkom mit csnáljak? nem véres meg semmi
2013. máj. 2. 08:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Aaazz, tüdőrák... hogy a fenébe találsz ilyet ki?
2013. máj. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
valószinű hogy tüdőrák, de egy nem kikezelt tüdőgyuszi vagy hörgö gyulladás simán lehet. Menj el orvoshz mert komoly követekezményei lehetnek, de nemm rák henem egyéb dolog.
2013. máj. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Meg dohányzok és valami fehéret köhögök:/
2013. máj. 2. 08:14
 4/18 anonim ***** válasza:
Meghűléses betegségeknél sokszor van, hogy hetekig tart a száraz köhögés, menj el a háziorvoshoz, kapsz rá gyógyszert, esetleg elküld egy tüdőröntgenre, hogy nincs-e tüdő-, vagy mellhártyagyulladásod.
2013. máj. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
vettem be Rhinatiol TUssot:D
2013. máj. 2. 08:28
 6/18 anonim ***** válasza:

A tüdőrűkosok 90%-a nem dohányzik ezt egy onkológián dolgozó ápolónő mondta nekem.

Te nagyon nem vagy tisztában a rákkal....

Az hogy köhögsz fel váladékot lehet a cigitl, de lehet csak a betegségtől is. menj már el egy orvoshoz mert lehetnek szövődményei mivel Te otthon szórakozol ahelyett hogy gyógyszert szednél rá.

2013. máj. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Valami fehéret.... soha nem volt még olyan hogy váladékot köhögtél fel? nem hiszem, ez természetes oylan mint amikor náthás vagy és ki kell fújni az orr válasdékot.
2013. máj. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Okos, okos. Tüdőrákra Rhinatiol TUss, szép.

Menj el dokihoz, aki megmondja, mi bajod, és ad arra gyógyszert.

2013. máj. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Vettem be Rhinatiol Tussot
2013. máj. 2. 08:33
 10/18 A kérdező kommentje:
voltam mult héten azt mondta megfázás meg se hallgatott semmi mondta nagyon piros torkom
2013. máj. 2. 08:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!